Titto Bluni to hiszpańska marka modowa, która szczyci się ponad 60-letnią tradycją. Ma ugruntowaną pozycję międzynarodową. Perfumy stanowią rozszerzenie kolekcji. Dają możliwość wyboru odpowiedniego zapachu na każdą okazję.

ASCO jest wyłącznym dystrybutorem marki Titto Bluni w Polsce. Oferujemy zapachy zarówno dla Pań jak i Panów. Cała gama produktów dostępna jest wyłącznie w drogeriach Hebe.

Linie:

Titto Bluni Acqua

Linia Acqua jest inspirowana ucieczką na bezludną wyspę. Przywołuje wspomnienia szczęśliwych letnich dni i niezrównane poczucie spokoju: chwile spędzone nad brzegiem morza, morską bryzę. Jak spacer po pięknej, piaszczystej plaży otoczonej krystalicznie czystymi turkusowymi wodami. Te zapachy łączą lekkość z elegancją.

Titto Bluni Assoluto

Przekształcanie marzeń w rzeczywistość, którą można się dzielić, jest częścią stylu życia Titto Bluni. Linia Assoluto łączy kwintesencję wszystkiego, co jest unikalne, w dwa jasno zdefiniowane zapachy skierowane do mężczyzn i kobiet chcących dzielić się swoimi marzeniami w szalonym świecie. Zapachy, które uzupełniają i podkreślają osobisty styl klienta.