Hiszpańska marka zainspirowana grecką boginią zwycięstwa. Uosabia siłę, szybkość i energię, a swoje pierwsze perfumy wprowadziła na rynek w 1929 roku. Od tego czasu szeroki asortyment zapachów trafia na światowe rynki. Różnorodność odświeżających propozycji przykuwa uwagę współczesnych mężczyzn i kobiet. Szeroka oferta daje możliwość odnalezienia ulubionego zapachu dostępnego w postaci wody toaletowej lub dezodorantu.

Zapachy nike znajdziesz w sklepach Rossmann, DM, Drogerie Natura i Hebe. Dostarczamy produkty również do marketów Auchan i Carrefour w całej Polsce oraz w wybranych sklepach E.Leclerc.

Linie:

nike Ultracolors

Najnowsza propozycja marki nike dla kobiet i mężczyzn. Zapachy inspirowane najbardziej intensywnymi kolorami, stworzone by odkryć najgłębsze emocje.

nike Urban Soul

Każde miasto ma swoją odrębną, ponadczasową duszę. Właśnie miejski rytm stanowi inspirację dla linii Urban Soul. Każdy znajdzie zapach dla siebie spośród 3 damskich i 3 męskich propozycji.

nike The Perfume

Tworzenie perfum jest sztuką. nike The Perfume to wyjątkowa symfonia zapachów, powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach.

nike Up or Down

Zapachy Up or Down towarzyszą nam od lat. Zmieniły się od zewnątrz, ale w środku znajdziecie wciąż te same energetyczne nuty zapachowe.