Asco home

O NAS

Od 30 lat pracujemy na polskim rynku dostarczając produkty perfumeryjne do sklepów w całym kraju. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, możemy docierać do Państwa nawet w najdalszych zakątkach Polski.

Przez wszystkie lata zmienialiśmy się wraz z polskim rynkiem. Dziś pracujemy zarówno z małymi drogeriami, jak i największymi sieciami sprzedaży. Stale poszerzamy i urozmaicamy naszą ofertę, aby jak najlepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Naszą pozycję zawdzięczamy ludziom, którzy nam zaufali i współpracują z nami od lat. Ciągle rozszerzamy sieć naszych partnerów. Nasze marki znajdziecie w drogeriach Rossmann, Hebe, DM, Douglas oraz w sieci Drogerie Natura. Dostarczamy nasze produkty również do marketów Auchan, Carrefour, E.Leclerc a także na największe lotniska w Polsce do sklepów wolnocłowych Aelia Duty Free.

O nas

Jesteśmy dystrybutorem marek:

Oeko-Tex certified factories or with a responsible approach as soon as possible.
Materials of natural origin or with a low ecological footprint.
Stocks of tissues that crossed our road.

Współpracujemy z włoskimi markami Malizia i Intesa od lat 90-tych ubiegłego wieku. W 2005 roku dołączyliśmy do naszej oferty produkty hiszpańskiej marki Nike, która z roku na rok umacnia swoją pozycję.

Przeczytaj o naszych markach

W 2017 roku poszerzyliśmy ofertę o kolejną hiszpańską markę: Titto Bluni. Od tego samego roku współpracujemy z młodą polską marką perfumeryjną NOU.

Kup nasze kosmetyki

Sklep ASCO

Instagram

Dołącz do nas!

Przejdź na Instagram

Aktualności

Premiera nike NEXT GEN

W świecie, który nieustannie ewoluuje, łączymy się ze sobą cyfrowo. Nowa era, w której analog schodzi na dalszy plan, a sztuczna inteligencja jest w…

Premiera nike Urbanite

nike Urbanite to linia produktów dla kobiet i mężczyzn. Dezodoranty i wody toaletowe poprzez unikalne połączenie nut zapachowych z powodzeniem…

Premiera nike ULTRACOLORS

Kolor kreuje nastrój, wpływa na samopoczucie. Znajdź swój kolor  z nowej linii zapachów nike. Już niebawem wody perfumowane i dezodoranty do…

Więcej aktualności